Logo

Logo

Jednolite ubranie pracowników i oznakowanie zespołu logiem firmy buduje wiarygodność i postrzeganie Twojej firmy. Doskonale to rozumiemy dlatego jeśli tylko zechcesz oznakujemy kupowany przez Ciebie produkt Twoim logo dobierając odpowiednią technikę naniesienie do materiału i ilości oznakowań czy oznaczeń?? dzięki czemu będziesz miał pewność trwałości i niskiej ceny.

Haft

haft logoWykorzystujemy najnowszą technikę i stosujemy najlepsze materiały by haft, naszywka lub emblemat był trwały i miał najwyższą jakość. Nasze produkty zachowują wysoką trwałość kolorów, nie blakną na słońcu, są odporne na środki piorące i czyszczące, nie ulegają wybielaniu podchlorynami i zachowują powtarzalność wzorów.

Nadruk

ddDobieramy najlepsze rozwiązania do Twoich potrzeb. Proponujemy Ci pełną gamę technik nadruku: flok, flex, plastizol, sublimacja, sitodruk. Używamy najnowszych maszyn, której dają Ci gwarancję że wykonany nadruk będzie nie tylko świetnie wyglądał na tkaninie ale też długo zachowa swoje właściwości.

Cennik

Każde logo jest inne dlatego nie jesteśmy w stanie podać jednolitego cennika. Skontaktuj się z nami, żeby wycenić umieszczenie loga na wybranych produktach.

Przykładowe realizacje

ddhaft logo