Portal zakupowy

Udostępniamy niezwykle pomocne narządzie jakim jest dedykowany indywidualnie dla każdego klienta portal zakupowy.

Czym jest portal zakupowy?

istock5Portal zakupowy to pewnego rodzaju sklep internetowy, ale tylko z artykułami zaakceptowanymi do użytku w Twojej firmie. Dostęp do niego mają wyłącznie upoważnieni pracownicy posiadający hasło i login. Po zalogowaniu można przeglądać produkty, sprawdzić co jest dedykowane do używania w danym dziale czy na stanowisku, a następnie zamówić produkt.

Dlaczego pomocny?

Dzięki możliwości zakupu na portalu tylko tych produktów, które zostały uprzednio zaakceptowane masz nadzór nad stosowaniem wymaganych prawem ochron przez swoich pracowników i unifikacji ich ubioru. Zobligowanie pracowników do kupowania przez portal w którym warunki ustalone są na podstawie umowy handlowej dadzą Ci pewność, że zakupy w całej firmie dokonywane są po niskich i stałych cenach.

Możliwości portalu

E-commerce keyboard key. FingerOprócz wspomnianego wyżej wyselekcjonowania dostępnych produktów możesz ustalić poziomy pracownicze. Ty zadecydujesz jaką kategorię produktów może zamawiać dany pracownik. Zamawiający mają też możliwość wybrania miejsca i czasu dostawy.

Istnieje znacznie więcej możliwości adaptacji portalu zakupowego – wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań.