O nas

Grupa Mawen

Niektórzy ludzie mają w sobie pierwiastek, który nie pozwala im stać w miejscu. Powoduje, że ciągle czegoś szukają, gdzieś biegną, coś robią i mają w głowie tysiące wizji. To właśnie ten pierwiastek wyhodował w naszej głowie pomysł by porzucić korporacyjne życie i stworzyć MAWEN. Nasze dziecko urodziło się w 2004 roku i cały czas pięknie się rozwija.

Nasze wartości

  • Prostota

    Logika naszego biznesu jest prosta: chcemy, abyś był zadowolony.
  • Blisko Ciebie

    Przyjemność to zobaczyć Ciebie i Twoich ludzi zadowolonych z naszych rozwiązań. Lubimy słuchać naszych klientów i proponować im produkty, które będą lubić a nie tylko nosić je ze względu na wymogi prawne.
  • Pasja

    Pracujemy z pasją. Lubimy to co robimy, a dobre wyniki i powracający klienci motywują nas do dalszych działań. Wytężamy siły i ciężko pracujemy na nasze wspólne zadowolenie. Pamiętamy przy tym, że pracujemy bo to żeby żyć, a nie żyjemy po to by pracować.

Misja

Cenimy jakość. Naszym celem jest oferowanie produktów i usług spełniających najwyższe kryteria. Sukces mierzymy nie tylko słupkami programu kalkulacyjnego, ale również zadowoleniem naszych partnerów. Najlepsze dostępne produkty i wykwalifikowany zespół ludzi pracujący według najwyższych standardów to cechy wyróżniające nas na rynku.

Damy radę

Pracujemy szybciej i dajemy z siebie więcej. Powiedz nam czego potrzebujesz a my zaproponujemy Ci lepszą ofertę.

Business people shaking hands in office

Skontaktuj się z nami